2009
Ejderha Dövmeli Kız – The Girl with the Dragon Tattoo Türkçe Dublaj izle
İncele
Ejderha Dövmeli Kız – The Girl with the Dragon Tattoo Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
The Girl with the Dragon Tattoo 2009 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Män som hatar kvinnor filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Mikael Blomkvist (Michael Nyqvist) adlı gazetecinin tutuklanmasına 6 ay kalmış ve Henrik Vanger (Sven-Bertil Taube), 16 yaşında kaybolmuş güzel Harriet (Ewa Fröling) için Mikael'i çağıracak, kuşkusuz Mikael'in bilgisayarına ve tüm kişisel hesaplarına ulaşabilen Lisbeth (Noomi Rapace) yani Dragon Dövmeli Kız sayesinde. Mikael Harriet'in gizemini çözebilmek için çalışmayı kabul edecektir. Bununla beraber Lisbeth de Mikael'in bilgisayarından tüm verileri takip etmeye devam etmek ve bilgisayarda Harriet hakkında ele geçirdiği veriler dikkatini çekecektir. Mikael'e yardım amaçlı bir mail gönderecek ve bundan sonra olaylar gayet gizemli ve esrarengiz bir şekilde birbirini takip edecektir.
 • IMDb 7.8
 • 232
 • 0
Kehanet – Knowing 2009 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kehanet – Knowing 2009 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kehanet 2009 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Knowing filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Bir okulun bahçesinde, zaman kapsülünün içerisinden 1959 senesinde yani bundan 50 sene öncesinde sadece rakamlar ile yazılmış bir mektup bulunacaktır. Önceleri mektuptaki rakamlar anlamı yok gibi gelse de, zamanla mektuptaki sayıların dünya üzerinde yaşanan yıkımların, suikastlerin, büyük kazaların gizemini saklamakta olduğu ortaya çıkacaktır. Maalesef mektupta anlatılan tüm felaketler yaşanmış ve yaşanmamış olanların her biri gerçekleşme yolundadır.
 • IMDb 6.2
 • 566
 • 0
Kaçıklar Üniversitesi 3 Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Kaçıklar Üniversitesi 3 Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Kaçıklar Üniversitesi 3 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Van Wilder: Freshman Year film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Van Wilder'ın (Jonathan Bennett) üniversitedeki ilk yılı ve partiye hazırdır. Ancak üniversiteye vardığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordur. Coolidge College'deki tüm kızlar bekaret yemini etmiş ve sert bir rektör, üniversiteyi katı kuralları ile yönetmektedir. Van Wilder için bu durum çekilmezdir. Üniversite yaşamı boyunca yaptığı tek şey bu olsa da, Van Wilder okulunun partisizliğine bir son verip özgürlüğü getirmesi gerekmektedir.
 • IMDb 5.3
 • 2.423
 • 0
Son Durak 4 2009 Türkçe Dublaj izle
İncele
Son Durak 4 2009 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Son Durak 4 3D 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Final Destination film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Nick (Bobby Campo) ve arkadaşları haftasonunda araba yarışlarını izlemeye gideceklerdir. Bu esnada Nick yarışın yapılmakta olduğu stadyumda oldukça kötü bir kaza yaşandığını, insanların öldüğünü ve stadyumun izleyicilerin üzerine yıkıldığını görecektir. Nick bu gördüklerinin birazdan yaşayacakları bir yıkım olduğunun farkına varıp, 12 kişiyi kendisi ile beraber stadyumdan çıkmaya teşvik edecek ve böylece kazadan kurtulmuş olacaklardır. Fakat ölüm yarım kalmış olan işini bitirebilmek üzere geri dönecektir. Stadyum kazasından kurtulanları oldukça korkunç kazalar bekliyordur.
 • IMDb 5.2
 • 1.221
 • 0
Tetikçi 2: Yüksek Gerilim 2009 Türkçe Dublaj izle
İncele
Tetikçi 2: Yüksek Gerilim 2009 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Tetikçi 2: Yüksek Gerilim 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Crank: High Voltage film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Chev Chelios'u (Jason Statham) bu bölümde çinli bir çetenin bir kalp nakli operasyonu ile kalbini ele geçirmesi ve onun yerine elektrik ve pil düzeneği olan bir kalp takılması sonucunda, yaşamına hem kalbi olmadan hemde kalbini geri almaya çalışacağı bir çıkmazda bulacağı yüksek gerilimli bir şekilde izleyeceğiz.
 • IMDb 6.2
 • 1.404
 • 0
Terminatör 4: Kurtuluş 2009 Türkçe Dublaj izle
İncele
Terminatör 4: Kurtuluş 2009 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Terminatör: Kurtuluş 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Terminator Salvation film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. 2018 senesinde mahşer günü gelmiş, modern uygarlığı yıkarak geçmiştir. Bir Terminatör topluluğu kıyamet sonrasında dünyada kol gezmekte, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürmekte ya da yakalamaktadır. Ancak hayatta kalmış olan insanların yer aldığı ufak grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanmakta ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vurmaktadır.
 • IMDb 6.5
 • 1.444
 • 0
Kör Nokta 2009 Türkçe Dublaj izle
İncele
Kör Nokta 2009 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kör Nokta 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Blind Side film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Evsiz bir çocukken iyi bir aile tarafınca büyütülüp bu sene NFL'de en iyi oyuncu seçilmiş olan Michael Oher'in (Quinton Aaron) hayatı konu alınmaktadır.
 • IMDb 7.6
 • 1.352
 • 0
Sihirli Dağ 2009 Türkçe Dublaj izle
İncele
Sihirli Dağ 2009 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sihirli Dağ 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Race to Witch Mountain film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Las Vegas'ın yakınlarında beklenmeyen olaylar zinciri gelişecektir. Taksici Jack Bruno (Dwayne Johnson) taksisine Sara (AnnaSophia Robb) ve Seth (Alexander Ludwig) isimli 2 kardeşi alıdığında inanılmayacak olaylara şahit olacaktır. Kardeşler bu dünyaya ait değil ve paranormal güçleri bulunmaktadır. Onları yakalamak için peşlerinde art niyetli kişiler olduğundan Jack'in onlar ile beraber hareket etmekten başka çaresi bulunmamaktadır.
 • IMDb 5.7
 • 2.211
 • 0
Yukarı Bak – Up Türkçe Dublaj izle
İncele
Yukarı Bak – Up Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yukarı Bak 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Up film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Yaşamı boyunca istemekte olduğu macera hayalini gerçekleştirebilmek üzere evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'nın yabani doğasına doğru yolculuğa çıkacak olan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen'ın hikayesinin anlatılmakta olduğu yeni bir komedi. Fakat Carl, yolculuğa başlamasının ardından en büyük kabusunu da yani oldukça iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russel'ı yanında götürüyor olduğunu fark edecektir.
 • IMDb 8.2
 • 1.981
 • 0
Köfte Yağmuru 1 Türkçe Dublaj izle
İncele
Köfte Yağmuru 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Köfte Yağmuru 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Cloudy with a Chance of Meatballs film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. İnsanların size ne yiyip ne yiyemeyeceğinizi söyleyip durmalarından bıktınız mı? Günlerce aynı sıkıcı yiyecekleri midenize doldurmak zorunda olmak sizi hayal kırıklığına mı uğrattı? İstediğiniz andaki yemeği istediğiniz zaman sipariş edebileceğiniz günü mü beklediniz? Eh, bekleyişiniz artık sona erdi. Köfte Yağmuru ile doymaya hazır olun. Sevilen çocuk kitabından uyarlanmış olan destansı boyutlardaki bu komik macera, yiyeceğin gök yüzünden yağmur gibi yağdığı bir kasabayı anlatmakta.
 • IMDb 6.9
 • 2.132
 • 0
Kadın Aklı Erkek Aklı – The Ugly Truth Türkçe Dublaj izle
İncele
Kadın Aklı Erkek Aklı – The Ugly Truth Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kadın Aklı Erkek Aklı 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. The Ugly Truth film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Abby (Katherine Heigl), bekarlık dışında her probleme kısa sürede çözüm bulabilen bir televizyon programı yapımcısıdır. Reytingleri düşüş göstermesinden dolayı, işe yeni alınmış olan Mike Chadway (Gerard Butler) ile takım olmak zorunda kalacaktır. Erkekler ile ilgili ipuçları vermekte olan bölümünün reytinglerdeki ani artışı, Mike'ın yerini garantileyecektir. Abby ise bekar komşusu Colin (Eric Winter) ile tanıştığında doğru yaklaşımlarda bulunmak için Mike'ın fikirlerine ihtiyacı olduğunu anlayacaktır.
 • IMDb 6.4
 • 4.149
 • 0
Adalet Peşinde – Law Abiding Citizen Türkçe Dublaj izle
İncele
Adalet Peşinde – Law Abiding Citizen Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Adalet Peşinde 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Law Abiding Citizen film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Clyde Shelton (Gerard Butler) eşi ve çocuğu ile oldukça huzurlu bir yaşam süren bir adamdır. Günün birinde 2 saldırgan Shelton'ın evine gelecek ve onun gözü önünde eşi ve çocuğunu öldürecektir. Avukat Nick Rice (Jamie Foxx) saldırganlar ile ilgili bir anlaşma yapmıştır. Mahkeme saldırganlardan birisini ölüm cezasına çarptırırken diğerine ise oldukça az bir ceza verecektir. Bu karardan hiç memnun olmayan Shelton adaleti kendi elleri ile uygulamaya karar verecektir. Artık tek bir gayesi bulunmakta yani, bu olayda suçlu gördüğü herkesi teker teker ortadan kaldırmak.
 • IMDb 7.4
 • 1.463
 • 0
Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds Türkçe Dublaj izle
İncele
Soysuzlar Çetesi – Inglourious Basterds Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Soysuzlar Çetesi 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Inglourious Basterds film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Aynı günler içerisinde Avrupa'nın farklı bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafınca kurulmuş olan bir ekibi düşmana karşı misilleme yapma amacı için organize etmiştir. Düşmanları tarafınca Piçler yakıştırması ile tanınan Raine'ın grubu, Nazi Almanyası'nın önde taraflarda gidenlerine zarar verme amacını üstlenmiştir. Bu görevle, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yapacaktır. Shasoanna'nın (Mélanie Laurent) kendi intikamını alabilme planlarını yapmakta olduğu bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
 • IMDb 8.3
 • 1.781
 • 0
39. Dosya Türkçe Dublaj izle
İncele
39. Dosya Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
39. Dosya 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Case 39 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Aile hizmetleri dairesi memuru olan Emily (Renée Zellweger), oldukça çok şey görmüş geçirmiş olduğunu düşündüğü esnada, 10 yaşlarındaki Lilith (Jodelle Ferland), onun yeni ve esrarengiz vakası olacaktır. Anne ve babası Lilith'i öldürmeye çalıştığında, Emily'nin en çok korktuğu şey doğrulanmış olmasıdır. Emily, Lilith'i kurtaracak ve uygun bir bakıcı aile bulana kadar onu yanına almaya karar verecektir. Esas dehşet o zaman başlayacaktır.
 • IMDb 6.2
 • 1.829
 • 0
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Türkçe Dublaj izle
İncele
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sokak Dövüşçüsü: Chun-Li Efsanesi 2009 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Street Fighter: The Legend of Chun-Li film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Chun-Li (Kristin Kreuk) fevkalade dövüş yeteneklerine sahip olan genç bir kadındır. Babası, küçükken Shadaw Law'un acımasız önderi Bison (Neal McDonough) tarafınca kaçırılıp hapsedilmiştir. Annesini de kanserden kaybetmesinden dolayı Chun-Li hayatta tek başına kalmıştır. Artık tek gayesi senelerdir görememiş olduğu babasına ulaşıp onu Bison'un tutsaklığından kurtarmaktır. Gen (Robin Shou) isimli dövüş ustasını bulmasını söyleyen eski Çince dilinde yazılan bir mektup eline geçtiğinde ise Chun-Li hareket etmeye karar verecek ve Bangkok'a doğru yola çıkacaktır. Fakat bu dövüş ustasını bulması oldukça kolay olmayacaktır. Haftalar sonrasında birkaç haydutun yaşlı bir adama saldırmakta olduğunu gören Chun-Li onlar ile tek başına dövüşecektir. Onları uzaklaştırmayı başaracak ama gücünü de sonuna kadar tüketmiş olacaktır. Bu esnada Gen ortaya çıkacak ve bitkin düşen Chun-Li'yi evine götürecektir. Dövüş ustası, babasını bulmakta genç kadına yardım edeceğini söyleyecektir. Bison'un izini bulan sadece Chun-Li değildir. Interpol polisi Charlie Nash (Chris Klein) ve dedektif Maya (Moon Bloodgood) da Bison'un peşindedir. Onların da yardımı ile birlikte Chun-Li artık aksiyon dolu bir maceraya girmeye hazır durumdadır.
 • IMDb 3.7
 • 3.204
 • 0