5.0
Toplamda 0 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Temmuz Soğuğu Türkçe Dublaj Full HD izle
İMDb 6.9 720P

Temmuz Soğuğu Türkçe Dublaj Full HD izle

Temmuz Soğuğu 2014 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Cold in July filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Bu karanlık suç draması filminde, 2 babanın esrarengiz intikam öyküsü anlatılmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri'nde Doğu Tekasa'taki küçük bir kasabada yaşamını süren Richard Dane (Michael C. Hall), başına gelmiş olan travmatik bir olay sonucunda Ben Russel (Sam Shepard) ile tanışacaktır. Ben, eski bir suçlu ve Dane'in vurmuş olduğu adamın babasıdır. İkili birbirlerine hisettikleri nefrete karşın bir olayı aydınlatabilmek için güçlerini birleştirmek zorunda kalacaktır. Onlara Houston'da domuz yetiştiriciliği yapmakta olan ilginç huylu bir dedektif ve Dane'in inatçı eşi yardım edecektir. Garip bir şekilde bir araya gelmiş olan bu ekip, hiç akıllarına gelemeyecek kadar büyük ve karanlık bir gizemi açığa çıkaracaktır.
Yorum Alanı