8.3
Toplamda 59 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Şeytanla Anlaşma 2006 HD 720p Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.3 720P
  • Ülke:
  • 4.700İZLENME

    3BEĞEN

    1BEĞENME

Şeytanla Anlaşma 2006 HD 720p Türkçe Dublaj izle

Şeytanla Anlaşma 2006 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Covenant filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. 1692 yılında Massachusetts Ipswich kolonisinde bilinmeyen güçlere sahip olan 5 aile, güçleri konusunda konuşmamaya yemin etmişlerdir. Ama içlerinden bir aile hırslarına yenik düşmesinden dolayı soylarından hiçbir ize rastlanmayacak bir şekilde aralarından uzaklaştırılır, ta ki o güne kadar. Seçkin bir okul olan Spencer Akademisinin 4 genç öğrencisi, atalarından kalma doğaüstü güçler ile birbirlerine bağlıdır. Her biri 1600'lerde Ipswich Kolonisine yerleşen ailelerinin mirası olarak özel güçlerle dünyaya gelmiştir. Bir parti sonrasında ortaya çıkan bir öğrenci cesedi, yüzlerce yıl ailelerini korumuş sessizlik yemininin bozulması tehdidini de beraberinde getirecektir. Kötü güçleri durdurmakla görevli 4 genç kıskançlığa, kuşkuya yenik düşmeden güçlerini birleştirmeye çalışacaklardır.
Yorum Alanı