7.6
Toplamda 38 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.6 720P
  • Ülke:
  • 3.562İZLENME

    2BEĞEN

    0BEĞENME

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 2013 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Insidious: Chapter 2 filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Lambert ailesi, çocuklarını esir almış olan şeytan ve ruhlardan kurtulmayı başarmasının ardından çareyi bulundukları evi terk edip, oğulları Dalton'ı (Ty Simpkins) büyükannesi Lorraine'in (Barbara Hershey) yanına götürmekte bulacaklardır. Böylece hepsi güvende olacak ve yeni bir sayfa açılacaktır. Fakat yakalarına yapışmış olan lanet burada da peşlerini bırakmaya niyeti bulunmamaktadır. Bu defa baba Josh'a (Patrick Wilson) musallat olan kötü ruhları yetenekleri sayesinde önceden hissedebilen küçük Dalton, elinden geleni yapacak, fakat Josh güç geçtikçe bu belaya karşı daha savunmasız hale gelecektir. Diğer aile üyeleri de Josh'a yardım etmeye çalıştıkça işler daha da karışık bir hale gelecektir. Bir süre sonrasında ruhlar ve kendi dünyaları arasındaki bağlantının gizemi yavaş yavaş açığa çıkacaktır.
Yorum Alanı