10
Toplamda 30 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Poker Gecesi 720p Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.3 720P
  • Ülke:
  • 3.171İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Poker Gecesi 720p Türkçe Dublaj izle

Poker Gecesi 2014 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Poker Night filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Dedektifliğe yeni terfi eden polisimiz Stan Jeter (Beau Mirchoff), Indiana'da geleneksel bir hal almış olan ritüeli yerine getirmek için işlerinde en iyi dedektiflerin bulunduğu bir grupla berbaer poker oynamaya gider. Poker masasında eski dedektifler geçmişte yaşamış olduğukları anlatacaklardır. Yeni dedektifimiz ise oyun masasından kalktığında acımasız bir psikopat tarafınca yakalanıp gözlerden oldukça uzak bir bodrum katında hapsedilecektir. Hem kendini hem de kendisiyle berbaer hapsedilmiş olan genç kızı kurtarması için poker masasında dinlemiş olduğu hikayeleri uygulayıp kiminle karşı karşıya kaldığını öğrenmesi gerekmektedir.
Yorum Alanı