8.0
Toplamda 1 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Patlama – Blow Out 1981 Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.4 720P
  • Ülke:
  • 2.910İZLENME

    1BEĞEN

    1BEĞENME

Patlama – Blow Out 1981 Türkçe Dublaj izle

Patlama 1981 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Blow Out filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Jack Terri (John Travolta), oldukça yetenekli bir ses teknisyenidir. Hayatını korku filmleri için eşsiz sesler kaydedip kazanmaktadır, ancak günün birinde istemeden içerisinde başkan adayının da bulunduğu ve hayatını kaybettiği bir otomobil kazasının sesini kayda almıştır. Aynı otomobildeki başkan adayının genç ve güzel metresi Sally (Nancy Allen) de bulunmakta ve ağır yaralanmıştır. Jack bir aniden kendisini, filmlerini aratmayacak kadar esrarengiz ve korku dolu bir hayatın içerisinde bulacaktır. Çok yakında Jack ve Sally'den sadece biri hayatta kalacak, çünkü bu skandal durum tıpkı bir şok dalgası gibi hükümetin üst düzeylerini de etkilemiştir.
Yorum Alanı