7.9
Toplamda 135 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.0 720P
  • Ülke:
  • 5.061İZLENME

    6BEĞEN

    0BEĞENME

Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Türkçe Dublaj izle

Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri 2013 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Mortal Instruments: City of Bones filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Clary (Lily Collins), Pandemonium isimli bir gece kulübüne gidecek ve o akşam işlenen bir cinayete tanık olacaktır. Bu anı görmesinin ardından olağan dışı olaylar da peşini bırakmayacaktır. Önce Valentine (Jonathan Rhys Meyers) isminde bir adam, annesi Jocelyn'i (Lena Headey) kaçıracaktır. Kulüpte tanışmış olduğu kişilerden kendisine yardım etmelerini isteyecektir. Karşılığında ise çok zor bir karar verecek ve annesinin hiçbir zaman onaylamayacağı bir yola girecektir. Hem en iyi dostuyla kavga edecek, hem de aşkın bilinmedik sularına açılacaktır.
Yorum Alanı