4.7
Toplamda 2 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Müthiş Yemek – Naked Lunch HD izle
İMDb 7.1 720P

Müthiş Yemek – Naked Lunch HD izle

Çıplak Yemek 1991 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Naked Lunch film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Sıradan bir yaşamı olan böcek ilaçlayıcısı Bill Lee (Peter Weller) gerçekte bir yazar olmak istiyordur. Fakat geçindirmesi gereken bir evi, bakması gereken bir eşi vardır. Eşi Joan'ın (Judy Davis) evdeki böcek ilaçları ile kafayı bulduğunu ve bağımlı olduğunu öğrendiğinde ise Bill de ona katılıp, gözünün önünde farklı bir dünyanın kapıları aralanacaktır. Bu halüsinasyonlarla süslenmiş fantastik dünya, yeni tanışacağı Dr. Benway'ın (Roy Scheider) dev bir kırkayakın etinden elde etmiş olduğu bir uyuşturucuyu Bill'e tattırması ile oldukça kaçık bir yere dönüşecektir. Artık çevrede dolaşan ve konuşan dev böcekler, eşinin onu en yakın arkadaşları Hank (Nicholas Campbell) ve Martin (Michael Zelniker) ile aldattığını kulağına fısıldayan ayaklı daktilo makineleri bu yeni aslın standartlarıdır. Bill, aklına koyduğu bir içki şişesini vurmak isterken eşini öldürecektir.
Yorum Alanı