7.8
Toplamda 181 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Muhteşem Yedili Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.0 720P
  • Ülke:
  • 6.143İZLENME

    22BEĞEN

    0BEĞENME

Muhteşem Yedili Türkçe Dublaj izle

Muhteşem Yedili 2016 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Magnificent Seven filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Vahşi Batıdaki 7 silahşör sanayici Bartholomew Bogue'un (Peter Sarsgaard) sert yönetimindeki fakir bir köyü koruması için tutulacaktır. Ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Faraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D'Onofrio), Billy Rocks (Byung-hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo) ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Bu 7 kişilik grup sakin olan Rose Creek kasabasını gelebilecek büyük saldırıya karşın hazırlarken, kendi içlerindeki değerleri de yeniden keşfedeceklerdir.
Yorum Alanı