7.4
Toplamda 56 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Muhbir 2013 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.5 720P
  • Ülke:
  • 4.330İZLENME

    11BEĞEN

    0BEĞENME

Muhbir 2013 Türkçe Dublaj izle

Muhbir 2013 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Snitch filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Üniversite öğrencisi olan genç oğlu, yanlış bir suçlamadan dolayı uyuşturucu satıcılığından 20 sene hapis cezası alması sonrasında, düzenli ve sakin bir aile yaşantısı süren babasının yapacak tek bir şeyi bulunmaktadır; polis ile iş birliği yapıp kılık değiştirecek ve uyuşturucu çetesinin en tepesindeki adama ulaşmaya çalışacaktır. Kendi hayatını da tehlikeye atmış olduğundan dolayı eşi ile arası bozulmuş olsa da, oğlunu hapiste çürütmeye hiç niyeti bulunmamaktadır. Ancak kendilerine karşı polis ile işbirliği yaptığı örgüt, azımsanmayacak kadar da tehlikeli adamlardan oluşmaktadır. John (Dwayne Johnson) oğlunu kurtarmanın yanı sıra hayatta kalma mücadelesi de verecektir.
Yorum Alanı