9.8
Toplamda 39 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Motel – The Bag Man Full Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 5.3 720P
 • Ülke:
 • 2.694İZLENME

  7BEĞEN

  0BEĞENME

Motel – The Bag Man Full Türkçe Dublaj HD izle

Motel 2014 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Bag Man filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Kiralık katil olarak çalışmakta olan Jack (John Cusack), yer aldığı topluluk içerisinde oldukça saygı duyulan ve herkesin korkulu rüyası suç patronu Dragna'nın (Robert De Niro) sağ koludur. Almış olduğu yeni bir işin parçasıda Dragna'ya oldukça ıssız bir motelde, içerisinde ne olduğu bilinmeyen bir valizi teslim etmektir. Çantanın içinde ne olduğunu görmesi mümkün olamamaktadır. Durum gittikçe zorlaşacak, olay sadece bir çantanın transferinden çıkacak, çünkü Jack motelde tek başına değildir. Esrarengiz bir biçimde ortaya çıkan Rivka (Rebecca Da Costa) adlı bayan, Jack'in kaldığı yere sığınacaktır. Ondan hemen sonra ise Rivka'nın peşine düşmüş satıcısı olan adam ve ikili oynayan polisler kapıya dayanacaktır. Jack için artık olan biten bir ölüm kalım mücadelesi haline gelecek ve Dragna'nın motele ayak basması ile, iş tamamen kontrolden çıkacaktır.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    hakancan 28 Mayıs 2021 00:35:21

  motel iyidir