7.9
Toplamda 60 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kurtlarla Dans 1990 Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.0 720P

Kurtlarla Dans 1990 Türkçe Dublaj izle

Kurtlarla Dans 1990 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Dances with Wolves filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Teğmen John Dunbar (Kevin Costner), Amerikan İç Savaşı'nda oldukça önemli yararlılık göstermiştir. 1865 senesinde, batıda yer alan terkedilmiş bir sınır karakoluna atanmak istediğinde ise bu isteği hemen yerine getirilecektir. Görevi ise, bölgeye getirilecek olan askerleri beklemektir. Dunbar, doğanın ve tek başına olmanın tadını çıkartırken tanışmış olduğu Lakota Siuları ile yakınlaşacaktır. Zaman içerisinde bu barışçıl kızılderilileri daha da yakından tanıyıp dostluğunu ilerletecektir. Onlardan birisi gibi davranmaya başladığında, gerçekte kızılderililerin büyüttüğü bir beyaz olan Tek Yumrukla Direnen'e aşık olacak ve gelen tehlikeleri de beraber göğüsleyecektir.
Yorum Alanı