6.0
Toplamda 1 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kaptan Cingöz Macera Peşinde Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.4 720P

Kaptan Cingöz Macera Peşinde Türkçe Dublaj izle

Kaptan Cingöz Macera Peşinde 2015 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Albert filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Kaptan Cingöz, Danimarka'da yer alan küçük bir kasaba Kalleby'de yaşamını devam ettiren, oldukça iyi niyetli ama bir o kadar da sakar birisidir. Günün birinde bu sakarlığından dolayı kasabanın simgelerinden birisi olan ünlü balon kaptanı Leopoldus'un heykelini kıracak ve bu olay kasabadaki insanlar için bardağı taşıracak son durum olacaktır. Sıkıntıyı telafi etmeye karar vermiş olan Kaptan Cingöz, en yakın arkadaşı Sarı Kafa Egon ile beraber kasabayı terk edecektir. Tek planı ise gerçek bir balon kaptanı olmadan kasabaya geri dönmemektir. Kendisini korsan sana Sarı Kafa Egon ile beraber çıkacakları bu yolculuk birbirinden farklı karakterler ile karşılaşacakları çılgın bir macera halini alacaktır.
Yorum Alanı