8.2
Toplamda 307 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kanunsuz Josey Wales Türkçe Dublaj izle
İMDb 7.9 720P
 • Ülke:
 • 11.547İZLENME

  27BEĞEN

  0BEĞENME

Kanunsuz Josey Wales Türkçe Dublaj izle

Kanunsuz Josey Wales 1976 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Outlaw Josey filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Amerikan İç Savaşı esnasında, Missouri eyaletinde çiftçilik yapmakta olan Josey Wales'in (Clint Eastwood) çiftliği Kuzeyli Federal Birlikler tarafınca saldırıya uğrayacaktır. Federaller Wales'in eşini ve oğlunu öldürecektir. Bu durum üzerine Josey Wales intikamını alabilmek için Konfederasyon gerilla birliklerine katılacaktır. Savaş sonrasında tüm gerillalar teslim olduğu halde o teslim olmayacaktır. Özellikle teslim olan gerilla arkadaşlarının öncesinde federal hükümete bağlılık yemini ettirilip sonrasında da kurşuna dizilmesine şahit olmasının ardından, devlete olan öfkesi oldukça artacaktır. Artık kanundan kaçmaktadır. Ordu onu aramaktadır. Başına konulan ödülden dolayı savaş bitince işsiz kalmış tüm eski askerler peşine düşmüştür. İntikam ateşi ile yanan fakat ordunun da eline düşmek istemeyen Josey Wales Meksika'ya doğru zorluklarla dolu bir maceraya çıkacaktır.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    SERDAR. 1 Ağustos 2018 18:54:30

  KAÇIRMAYIN .İYİ FİLM.TEŞEKKÜRLER.