4
Toplamda 2 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kalbin Direnişi 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 8.0 720P
 • Ülke:
 • 2.535İZLENME

  2BEĞEN

  0BEĞENME

Kalbin Direnişi 2014 Full Türkçe Dublaj HD izle

Kalbin Direnişi 2014 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Normal Heart filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Gay bir aktivist olan Ned Weeks (Mark Ruffalo), 80'li senelerde salgın bir şekilde yayılmaya başlamış olan hiv virüsüne olan farkındalığı arttırabilmek için çalışmaktadır. Ned Weeks, erkek arkadaşı Felix (Matt Bomer) ile beraber bu virüse ve insanların akıllarındaki AIDS imajına karşın esaslı bir şekilde başkaldırış öyküsünü ortaya çıkaracaktır. Dünyaya anlatmaya çalıştıkları şeylerden birisi de insanların düşündüklerinin tersine AIDS'in eşcinsel beraberlikten doğan bir hastalık olmadığı gerçeğidir. Ned Weeks, kendi adımları ile başlatmış olduğu mücadelede, hastalığa karşı savaşmakta olan bir grup kurup önemli bir figür haline gelecektir.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ali 8 Şubat 2021 00:54:33

  çok güzel paylaşım için teşekkürler…