7.3
Toplamda 22 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.8 720P

İyi, Kötü ve Çirkin Türkçe Dublaj izle

The Good, the Bad and the Ugly 1966 Full HD olarak izleyebilirsiniz. Il buono, il brutto, il cattivo film izleyicilerine iyi seyirler dileriz. Tuco (Çirkin - Eli Wallach), üzerine ödül konmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (İyi - Clint Eastwood) isimli kovboy ile işbirliği yapıp kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco'yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco'yu asılmaktan son anda kurtaracaktır. Kasabada işler ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulacaktır. Melekgöz (Kötü - Lee Van Cleef) takma adlı Sentenza ise Bill Carson (Antonio Casale) ismindeki, büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco'nun çölde Blondie'yi öldürmek esnada olduğu anda Bill Carson ile karşılaşmaları tüm planları değiştirecektir. Carson, altınları İç Savaş'ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Fakat Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın ismini öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine yeniden dönen ikili altınları aramaya koyulacaktır. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu alanda birleşecektir.
Yorum Alanı