6.7
Toplamda 20 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İmparator – Emperor 2012 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.5 720P

İmparator – Emperor 2012 Türkçe Dublaj izle

İmparator 2012 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Emperor filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. 2'inci Dünya Savaşı esnasında yaşanmış gerçek olaylardan uyarlanmış olan bir yapım... General Fellers (Matthew Fox) için oldukça zor bir görev vardır. Nagasaki ve Hiroshima'ya atılan atom bombalarının sonrasında, General Douglas MacArthur (Tommy Lee Jones), Japonya'da Amerikan ordusunun başında görev yapmaktadır. MacArthur tarafınca görevlendirilen General Bonner Fellers ise Japonya İmparatoru Hirohito'nun savaş suçlusu olup olmadığını araştırmaktadır. Fellers, bir yandan imparatora ulaşma çabası, diğer bir yandan ise seneler öncesinde aşık olduğu Japon kızı bulma hissi ile kendini keşfedeceği bir yolculuğa çıkacaktır.
Yorum Alanı