7.3
Toplamda 52 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İçimdeki Yangın – Incendies Türkçe Dublaj izle
İMDb 8.2 720P

İçimdeki Yangın – Incendies Türkçe Dublaj izle

İçimdeki Yangın 2010 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Incendies filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Aile dostları olan bir avukatın çağırması üzere annelerinin ölümü sonrasında kendilerine yazılmış bir mektup ile karşılaşmış olan ikiz kardeşler Jeanne (Mélissa Désormeaux-Poulin) ve Simon (Maxim Gaudette), ölmüş annelerinin son dileğini yerine getirebilmek için Lübnan'a doğru yola çıkacaklardır. Simon önceleri isteksiz görünmesine rağmen bir süre sonrasında o da kardeşi Jeanne'e katılacaktır. Aradan geçmiş olan seneler, ailenin tarihini karmaşık bir duruma getirmiş olsa da, çocuklar bu maceranın izlerini sürmeye devam etmek istemektedirler. Ancak gün geçtikçe oldukça fazla deştikleri geçmiş, kardeşleri yürek burkan gerçekler ile yüz yüze getirecektir.
Yorum Alanı