8.2
Toplamda 42 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Geyik Muhabbeti 1 Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.5 720P
  • Ülke:
  • 6.580İZLENME

    12BEĞEN

    0BEĞENME

Geyik Muhabbeti 1 Türkçe Dublaj izle

Geyik Muhabbeti 1 2000 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Road Trip filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Josh (Breckin Meyer) çocukluk senelerinden itibaren sevdiği bir kızla beraberdir. Herşeyi birlikte yapmaktadırlar. Ancak hayat yollarını üniversitede ayırmıştır. Josh hep sevgilisine sadık kalmıştır. Fakat birgün içerisindeki dürtüye engel olamayacak ve ona sırılsıklam aşık, okuldan başka biri ile ilişkiye girecektir. Üstelik bu ilişkiyi de kameraya kaydetmiştir. Bu kaset yanlışlıkla sevgilisine gönderilince ona tek bir şey kalmaktadır. Kaset oraya ulaşmadan Boston'a varmalı ve kaseti almalıdır. Bu durum o kadar kolay olmayacaktır. Uçak parası yoktur ve oraya varabilmesi için sadece 3 günü bulunmaktadır.
Yorum Alanı