5.0
Toplamda 0 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Charlie Countryman’in Gerekli Ölümü Türkçe Dublaj izle
İMDb 6.3 720P

Charlie Countryman’in Gerekli Ölümü Türkçe Dublaj izle

Charlie Countryman'in Gerekli Ölümü 2013 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. The Necessary Death of Charlie Countryman filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Charlie Countryman'nın (Shia LaBeouf) hayatı Romanyalı Gabi (Evan Rachel Wood) ile tanışıp ona aşık oluncaya dek gayet normal bir biçimde geçmekteydi. Gabi'nin babası ile aynı uçakta yanyana oturmakta olan Charlie, bu tesadüf sonucunda Gabi'nin aslında Nigel (Mads Mikkelsen) isminde hastalıklı bir kocası olduğunu öğrenecektir. Şiddete eğlimli olan Nigel yasa dışı işler sürdürmektedir. Sadece zekaya ve naif duygulara sahip olan Charlie ise Gabi'yi yaşadığı sıkıntılardan kurtarmak isteyecektir. Ancak olaylar öyle bir gelişecektir ki hayallerindeki kadını kurtarabilmek için kendisinin ölmesi gerekecektir.
Yorum Alanı