5
Toplamda 5 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Can Ateşi – Foxfire Türkçe Dublaj HD izle
İMDb 6.4 720P

Can Ateşi – Foxfire Türkçe Dublaj HD izle

Can Ateşi 2012 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Foxfire filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Kızların canlarına tak ettiğinde erkeklerin başına bin bir türlü bela gelebilmekte, üstelik o bela herkesi de yakmaktadır. New York'un kuzeyinde, sene 1953. Küçük bir kasabada bir işçi mahallesinde dar kafalıların, kaba erkekliğin hüküm sürmekte olduğu savaş sonrasındaki zamanlarda kendi bildiğini okuyan bir kızlar grubu birliktelik için yemin edecek ve Can Ateşi çetesini kuracaklardır. Legs (Raven Adamson), Maddy (Katie Coseni), Laina (Paige Moyles), Rita (Madeleine Bisson) ve Goldie (Claire Mazerolle), önce kendi kurallarını ortaya koyacak, daha sonrasında ise intikam için planlarını uygulayacakladır. Fakat her şeyin bir bedeli bulunmaktadır.
Yorum Alanı