6
Toplamda 12 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bobby Z Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.9 720P

Bobby Z Türkçe Dublaj izle

The Death and Life of Bobby Z 2007 filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Narkotik şubesi ajanlarından olan Tad Gruzsa (Laurence Fishburne), hapishanede bulunan eski denizci Tim Kearney'e (Paul Walker) serbest kalması karşılığında Güney Kaliforniya'nın en büyük uyuşturucu satıcısı Bobby Z'nin (Jason Lewis) yerine geçmesi teklifini sunacaktır. Çünkü Meksika mafyası, Gruzsa'dan ortağına karşılık olarak Bobby Z'yi istemektedir. Fakat Bobby Z ölmüş ve bu olayı tek kurtarabilecek kişi de Tim'dir. Plan basittir, sınırdaki takas sonucunda Tim, serbest kalacaktır. Ama takas işlemi gerçekleşmesinin ardından ajan Gruzsa, Tim'i vurmaya kalkacaktır. Kendini bu çatışmadan kurtarmış olan Tim, büyük bir maceraya adım atacaktır. Bobby Z filmi Full HD izlenebilmektedir.
Yorum Alanı