7.6
Toplamda 16 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bekarlığa Veda – Bachelorette 2012 Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.3 720P
  • Ülke:
  • 4.184İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Bekarlığa Veda – Bachelorette 2012 Türkçe Dublaj izle

Bekarlığa Veda 2012 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Bachelorette filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Regan (Kirsten Dunst), Gena (Lizzy Caplan), Katie (Isla Fisher) zamanında lisede Becky'ye (Rebel Wilson) oldukça çektirmiş, kendisi ile hep alay etmiş 3 kendini beğenmiş kızdır. Şimdi ise aradan seneler geçmiştir, bir zamanlar şişman, çirkin ve ezik olan Becky yakışıklı Dale (Hayes MacArthur) ile dünya evine girmeye hazırlanırken kendilerini kariyere ve başka şeylere adamış olan 3 kadın ise henüz bekardır. Becky kendi halinde eğleneceği, abartısız bir bekarlığa veda partisi hayal ederken, ipleri eline alan bu üçlü ona unutamayacağı bir gecenin planlarını yapacaktır. Fakat nedimeliği biraz abartınca, işler yolundan çıkacaktır.
Yorum Alanı