8.7
Toplamda 13 oy verildi.

×Dikkat! Film açılmıyor yada takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , UPLAYER , FEMBED , NINJASTREAM kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Babam Söz Verdi – Jingle All The Way Türkçe Dublaj izle
İMDb 5.5 720P
 • Ülke:
 • 2.742İZLENME

  4BEĞEN

  0BEĞENME

Babam Söz Verdi – Jingle All The Way Türkçe Dublaj izle

Babam Söz Verdi 1996 filmini 1080p HD olarak izleyebilirsiniz. Jingle All The Way filmi full HD kalitesindedir, iyi seyirler. Howard Langston (Arnold Schwarzenegger) işi başından aşkın bir ticaret adamıdır. Hatta kendini o kadar çok işlerine kaptırmış ki oğlu Jamie'nin (Jake Lloyd) karate sınıfındaki kuşak takma törenini de unutmuştur. Bunun üzerine kendisini Jamie'ye affettirebilmek için Jamie'ye bunu telafi edebilecek bir hediye sözü verecektir. Turbo Man bütün çocuklar tarafınca sevilen bir süper kahramandır. İşte Jamie'de bu kahramanın bir oyuncağını istemektedir. Bu istek Howard için oldukça kolay bir istek gibi görülse de Turbo Man'in ne kadar popüler bir oyuncak olduğunu farketmeyen Howard sonunda kendini aynı gayeyi taşıyan başka bir geç kalmış baba Myron Larabee (Sinbad) ile oyuncağın peşinde bir mücadelede bulacaktır.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    çağlar_öƝƇЄ_VƛƬƛƝ 18 Ağustos 2018 21:41:36

  flim izlenebilir ancak noel benim dinimde yoktur, o yüzden noel harici iyidir,ikinci olarak karısıyla başka bir adamı herzaman başbaşa bırakmak akıl işi değil o yüzdende flimdeki eksiklik bu olmuş yani terminatore yakışmadı 🙂